SPA & Wellness

Sauna
Sauna to nieodzowny element atrakcji SPA & Wellness. Wykonana z drewna egzotycznego Abachi, posiadającego specyficzne właściwości. Sauna to nie tylko odpoczynek dla ciała, ale również odpoczynek dla ducha i umysłu. Kąpiel w saunie suchej pobudza przemianę materii, skutecznie pomaga w procesie odchudzania, poprawia jakość snu oraz niweluje działanie stresu. Pobyt w tym miejscu gwarantuje szybszą regenerację mięśni, a skutki przetrenowania są mniej bolesne.
Łaźnia parowa
Łaźnia parowa to jedna z atrakcji SPA & Wellness w całości wyłożona mozaiką ceramiczną, posiada podświetlany sufit oraz kominek parowy. Wyposażona w wygodne podświetlane siedziska, na których można się również położyć oraz prysznice przeznaczone do polewania miejsc siedzących, a także schładzania nóg. Źródłem ciepła jest para wytwarzana przez generator pary. Dzięki stonowanemu oświetleniu oraz zapachowi dobranemu do poszczególnych programów kąpiel w łaźni parowej wprowadza w błogi stan odprężenia i relaksu.
Jacuzzi
Wanna jacuzzi to kolejna z atrakcji SPA & Wellness przygotowana dla 4 osób, które zaznają odprężenia dzięki 30 dyszom wodno-powietrznym, nastrojowemu oświetleniu LED, podświetlanym fontannom. System audio powiększy doznania relaksacyjne.
Prysznic wrażeń
Prysznic Wrażeń jest to atrakcja SPA & Wellness, która wprowadza w błogi stan odprężenia i relaksu za pomocą efektów wodnych, muzyki, zmiennej barwy oświetlenia oraz zapachu dobranego do poszczególnych programów. Prysznic wrażeń zapewnia niezapomniane przeżycia podczas kąpieli, które realizowane są przez trzy indywidualne programy. Programy prysznica wrażeń obejmują tropikalny deszcz, syberyjską burzę, zimno & ciepło.
Ławka wypoczynkowa
Ławka wypoczynkowa jest dodatkowym elementem podświetlanym SPA & Wellness, wyposażonym w system podgrzewania zwiększający komfort wypoczynku po seansach w saunie suchej i łaźni parowej, jak również umilający czas oczekiwania przed sauną, łaźnią, prysznicem wrażeń czy jacuzzi.
Dla Naszych Gości przez cały rok w godzinach od 8:00 do 16:00 istnieje możliwość odpłatnego skorzystania ze Spa & Wellness do którego należą: Sauna, Łaźnia, Jacuzzi, Prysznic Wrażeń, Ławka Wypoczynkowa.
Pomieszczenie to jest wyposażone w system rekuperacji tzn. proces odzyskania energii z zanieczyszczonego powietrza za pomocą rekuperatora. Wentylacja mechaniczna z odzyskiem ciepła, dostarcza świeże zewnętrzne filtrowane powietrze, usuwając powietrze zużyte o zbyt wysokiej zawartości CO2. Do takiej wymiany dochodzi przez cały rok.