Sala Fitness

Bieżnia
Bieżnia elektryczna umożliwia treningi biegowe wzmacniające mięśnie, kondycję i wytrzymałość. Bieżnia posiada przejrzysty panel sterujący umożliwiający w prosty sposób ustawienie parametrów treningu oraz sterowanie bieżnią. Prędkość bieżni regulowana jest w zakresie 1-22 km/h, poziom nachylenia w zakresie 0-18 stopni. Krzystanie z sali fitness - w cenie apartamentu.
Atlas do ćwiczeń
Atlas do ćwiczeń pozwoli na skuteczne budowanie masy mięśniowej. Urządzenie umożliwia wykonywanie wszechstronnych ćwiczeń, a regulowane uchwyty dają możliwość dopasowania ustawień stanowiska do indywidualnych potrzeb. Obciążenie zostało rozłożone na 14 odważników, z których każdy waży 5 kg. To wszystko sprawia, że atlas z pewnością zaspokoi oczekiwania nawet najbardziej wymagających gości.
Pomieszczenie to jest wyposażone w system rekuperacji tzn. proces odzyskania energii z zanieczyszczonego powietrza za pomocą rekuperatora. Wentylacja mechaniczna z odzyskiem ciepła, dostarcza świeże zewnętrzne filtrowane powietrze, usuwając powietrze zużyte o zbyt wysokiej zawartości CO2. Do takiej wymiany dochodzi przez cały rok.