Sala Bilardowa

Bilard
Stół bilardowy o bardzo nowoczesnym wzornictwie, wykończony chromowanymi narożnikami oraz anodowanymi listwami, bez ani jednego mocowania na zewnątrz. Jego wygląd zaspokoi oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów. Korzystanie ze stołu bilardowego - w cenie apartamentu.
Piłkarzyki
Piłkarzyki przeznaczone do rekreacyjnej gry. Stolik posiada stalowe prowadnice teleskopowe, zawodnicy w kolorach czarnym i szarym odlani są bezpośrednio na prowadnicach. Korzystanie z piłkarzyków - w cenie apartamentu.
Kącik zabaw dla dzieci
W celu umilenia pobytu naszym najmniejszym, ale jakże ważnym, gościom stworzyliśmy niewielki kącik zabaw dla dzieci. W kąciku tym możemy odnaleźć wiele zabawek zarówno dla dziewczynek, jak i chłopców.
Pomieszczenie to jest wyposażone w system rekuperacji tzn. proces odzyskania energii z zanieczyszczonego powietrza za pomocą rekuperatora. Wentylacja mechaniczna z odzyskiem ciepła, dostarcza świeże zewnętrzne filtrowane powietrze, usuwając powietrze zużyte o zbyt wysokiej zawartości CO2. Do takiej wymiany dochodzi przez cały rok.